Yiğit Pano


 Yiğit PANO sektördeki 18 yıllık tecrübe ile, genç deneyimli ve uzman kadrosuyla üretimini müşteri odaklı olarak yapmaktadır. Gelişen ve sürekli değişen piyasa şartlarına göre gelişimini sürekli tazeleyen firmamız teknoloji ve çalışma prensiplerini tamamlamıştır.

Yapılan imalatımızda uzman ve deneyimli personeli ile kaliteli üretim, iyi hizmet statüsündedir. Müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunabilmek için kurumsal bir firma olabilme çalışmalarını başlatmış ve ciddi anlamda yol almaya başlamıştır.

Yılların piyasa deneyimi ile henüz yeni kurmuş olduğumuz Yiğit PANO piyasa ortalamalarına göre sektöründe önemli adımlar atmış kalitesi uyumlu yönetimi ve çalışkan personeli ile kısa bir zamanda kendisini sektöre kabul ettirmiş ve sektöründen memnuniyetler kazanmıştır.

Branşında her türlü yeniliği ve önerileri ciddi anlamda dikkate alan Yiğit PANO kurmuş olduğu yeni  tesisinde yeni projeleri ile sektöre yenilikler katabilmek amacı ile belirli ölçülerde çalışmalar yapmaktadır. Kaliteden hiç taviz vermeden gelişen firmamızın en önemli prensibi kaliteli üretim, iyi hizmettir.


Misyonumuz

İş ortaklarımızın ve müşterilerimizin  başarıları için değer sağlamak amacıyla, uluslararası kalite standartlarında üretim yapmak ve sürekli hizmeti sağlamak.

Vizyonumuz 

Elektrik panosu sektöründe, ülke genelinde  doğru ve sağlam üretim ile anahtar teslimi kaliteli ürünler sunan, gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutan ve farklı ihtiyaçlara farklı çözümler üreten sektör lideri şirket olmak.

Değerlerimiz 

Tecrübe 

Memnuniyet 

Güvenilirlik, 

Sorumluluk duygusu, 

Kalite bilinci, 

Sürekli gelişim inancı, 

İş ahlakına bağlılık,

Müşterilerimizin beklentilerini aşan çok yönlü projelerle,karşılıklı kazanmayı başarmış ve bunu temel değer haline getirmiştir.

sıva üstü pano elektrik panosu özel imalar İzmir panocular